HAKKIMIZDA

1997 yılında hidrolik malzemeleri, ekipmanları, endüstriyel ve hidrolik hortumlar, paslanmaz bağlantı elemanları imalatı ve satışı; bunlarla birlikte Gemi, Yat ve Kara Taahhüt sektörlerine Mühendislik hizmetleri vermek üzere İstanbul Tuzla bölgesinde kurulan firmamız yükselen başarı grafiği ile, Türkiye'de yaptığı yenilik ve öncülüklerle ticari hayatına devam etmektedir.

2011 yılında BUREAU VERITAS'tan ISO 9001-14001-18001 kalite sertifikaları almıştır. Tuzla bölgesinde  yatırım yapan firmamız Gemi, Yat ve Kara Sanayiinin istek ve ihtiyaçlarına göre şubelerini çoğaltmaktadır.

2018 yılında Paslanmaz Boru ve Hortum bağlantı elemanlarındaki üretiminde Tescilli markası olan BOSS adı altında unvan değişikliğiyle Boss Paslanmaz Hidrolik Bağlantı Elamanları San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.

Şirketimiz 2019 Ocak ayında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Lloyd Register (İngiltere) klas kuruluşundan Boss Paslanmaz adına tip onaylı (type approval) üretici sertifikası almıştır.

Bünyesinde 3 Mühendis, 2 Tekniker, 3 Teknisyen barındıran toplamda 18 kişilik kadrosuyla ağırlıklı olarak Gemi, Taahhüt, Yat, Kimya ve Gıda sektörüne hitap eden firmamız sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli geliştiren, teknolojiye entegre, siz müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti esas edinen bir anlayış içerisindedir.

AR-GE'ye büyük önem veren firmamızın başarısının sırrı araştırma ve üretime yüksek değer vermesindedir. TÜBİTAK tarafından da desteklenen firmamızın ayrıca TÜBİTAK'ta onaylanan ve onay bekleyen sektör içi ve sektör dışı birçok AR-GE projesi vardır. Boss Paslanmaz, Savunma Sanayii’nin birçok önemli projelerinde özellikle MİLGEM projelerinde yerli üretici olarak yer almaktadır.

© 2018 Boss Paslanmaz - All rights reserved.